Parlament Młodych to inicjatywa, która pozwala młodzieży zabrać głos w Kościele i współtworzyć w naszej archidiecezji wydarzenia skierowane do młodych ludzi. Każdą wspólnotę, grupę, organizację skupiającą młodzież może reprezentować w Parlamencie dwóch przedstawicieli wskazanych przez księdza, siostrę zakonną, katechetę, lidera.

Celem odbywających się kilka razy w roku spotkań Parlamentu jest wymiana doświadczeń i wypracowanie sposobów działania, które pozwolą dotrzeć z przesłaniem Ewangelii do młodych oddalonych od Kościoła.

Parlament jest również przestrzenią budowania jedności między wspólnotami młodych archidiecezji wrocławskiej i szansą do włączenia się przez nie w organizację takich wydarzeń jak: spotkanie na Ślęży, Niedziela Młodych i Festiwal Młodych.

Za nami już dwa, bardzo owocne, posiedzenia Parlamentu Młodych. Najbliższe, wyjazdowe, spotkanie zaplanowano na 20 –  22 października 2017 r. w Sulistrowiczkach. Zaczynamy w piątkowy wieczór, kończymy niedzielnym obiadem.  Koszt: 75 zł + dojazd.
Zapisy do 15 października 2017 przez formularz