Zapisy, zakończone, ale nie wszystko stracone!

Skorzystaj z naszych materiałów i spotkaj się ze znajomymi! Szczegóły poniżej 😉

 1. Jeśli zapisałeś się na spotkanie przez formularz, a nie udało Ci się połączyć z grupą na sobotnie “spotkanie robocze”, nie martw się. Możesz dołączyć do przypisanej dla Ciebie grupy w Niedzielę Palmową o godz. 16:00 (link do grupy otrzymałeś w mailu, jeśli mail nie dotarł napisz do nas na Facebooku lub mailowo na ddmwroc@gmail.com)
 2. Jeśli nie zdążyłeś się zapisać, nic straconego, możesz w dowolnym czasie sam zaprosić grupę 6 osób i spróbować podzielić się z nimi słowami z Ewangelii o wskrzeszeniu młodzieńca – Łk 7, 11-17.
  Do prowadzenia grupy możesz skorzystać z naszych pomocy  TUTAJ
 3. Czekamy też na kilka słów refleksji po spotkaniu. Możecie wysłać nam maila na adres ddmwroc@gmail.com 🙂

 

Niedziela Młodych on-line – 5 kwietnia 2020 godz. 16:00

 1. Zadbaj o czas na spotkanie i pomóż je współtworzyć.
 2. Pamiętaj o zasadach spotkania on-line
 • Słuchamy się wzajemnie – chcemy przez to “usłyszeć” głos Boga i samych siebie.
 • Jesteśmy za siebie wzajemnie odpowiedzialni. Jeżeli nie chcemy się wypowiadać, możemy tylko słuchać, ale to co powiesz, może być bardzo ważne dla innych. Warto przełamać opory, podzielić się swoimi przemyśleniami.
 • Dzieląc się mówimy o sobie, nie o innych (np. doświadczam w moim życiu tego że… ) pamiętamy, aby wypowiadać się w pierwszej osobie.
 • Szanujemy wszystkich uczestników, dbamy, aby każdy czuł się dobrze w czasie spotkania. Przyjmujemy siebie wzajemnie takich, jakimi jesteśmy.  Dbamy o dobro drugiej osoby. Nie robimy rzeczy, które nam samym mogłyby sprawić przykrość, np. nie oceniamy wypowiedzi innych.

POMOCE