Zależy nam, aby przygotowania do sakramentu bierzmowania były dla młodych ludzi szansą na wyjątkowe spotkanie z Panem Bogiem i okazją do przeżycia czegoś ciekawego. Dlatego bierzmowanych zapraszamy na kilka wydarzeń.

Noc Światła – adwentowe czuwanie wprowadzające w tajemnicę Bożego Narodzenia – 16 grudnia 2017r.

Skuś się na Post – czuwanie przygotowujące do dobrego przeżycia Wielkiego Postu, którego finałem jest spotkanie na Ostrowie Tumskim w Niedzielę Palmową – Niedzielę Młodych ( Światowy Dzień Młodzieży w wymiarze diecezjalnym) – 17 lutego 2018 r.

Rekolekcje dla osób przygotowujących się do bierzmowania – szansa na doświadczenie osobistego spotkania z Jezusem przeżywane we wspólnocie Kościoła. Czas:  9-11 marca 2018r.,  Bardo Śląskie. Koszt rekolekcji  – 120 zł + dojazd  (w ramach kwoty zakwaterowanie i wyżywienie).
Ilość osób ograniczona. Zgłoszenia przez formularz umieszczony na stronie www.ddmwroc.pl od 2 stycznia 2018 r. do końca lutego 2018 r.

Festiwal Młodych – trzydniowe spotkanie wzorowane na formule Światowych Dni Młodzieży: modlitwa, dzielenie się wiarą, koncerty, warsztaty. 25-27 czerwca 2018 w Sulistrowiczkach.

 

Przygotowanie dorosłych do bierzmowania 19+ prowadzone jest przy Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławiskiej